قوانین استفاده از خدمات سامانه طب ۲۰

سامانه تخصصی طب ۲۰ اطلاعات پزشکان و بیمارستان‌ها و رزرواسیون آنلاین است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

برای عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این سامانه به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است:

1) کاربران متعهد می‌گردند که صرفا از شماره تلفن همراه خود برای ثبت نام در نرم افزار با نوبت اقدام کنند. مالک شماره تلفن همراه مذکور تماما مسئول حساب کاری خود بوده و شرکت به محض آگاهی از کذب این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود

2) مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس به عهده کاربر است.

3) در انتخاب روز و ساعت دقت نمایید زیرا امکان تغییر یا کنسل کردن نوبت پس از تایید وجود ندارد.

4) در زمان تعیین وقت و نوع مراجعه برای رزرو نوبت دقت کامل بعمل آید.

5) محصول نرم افزاری متعلق به شرکت به منظور استفاده از خدمات مورد نظر، حق استفادۀ موقت از آن برابر شرایط قراردادی و سند حاضر به مدیران مطب ها و مراکز پزشکی اعطا می ‌گردد.

6) مراکز درمانی با انعقاد قرارداد با شرکت توسط پزشک در سامانه تعریف شده و می توانند فعالیت نمایند.

7) طب ۲۰ هیچ مسئولیتی در قبال عدم همکاری پزشکان و مراکز درمانی تحت پوشش ندارد.

8) طب ۲۰ هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت درمان ندارد.

9) پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که از سرویس سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده می‌کنند موظف به سرویس‌ دهی به موقع در زمان مقرر به کاربران طب ۲۰ هستند.

10) پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که با طب ۲۰ همکاری می ‌کنند موظف به ارایه سرویس استاندارد به کاربرانی که از طریق سامانه طب ۲۰ زمان ملاقات رزرو کرده‌اند، هستند.

امید است که با بکارگیری این قوانین و مقررات و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی درخورشما شهروندان عزیر ارائه دهیم. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس دهی بهتر حمایت نمایید.

یک عمر سلامتی با خودمراقبتی